אבירם היכל

המומחה מס' 1 בישראל לשיפור קשב וריכוז ללא תרופות
ולהצלחה של ילדים בלימודים

אבירם לוקח את הצלחת הילד שלך מאוד ברצינות!

כמייסד ובעלים של 'תבונה חינוך חדש בישראל', 'העוצמה בחינוך' ומפתח שיטת 'גאון בחשבון' – עזר אבירם עד היום למעל 10,000 מורים, הורים, ילדים ונערים להצליח באמת גם בלימודים וגם עם חברים והכול – בלי תרופות.

"מה שילדים ומורים צריכים זה כלים – לא כדורים. בתי הספר נראים לפעמים כמו  בתי משוגעים. הילדים שלנו לוקחים תרופות כדי שיהיו שקטים במקום שנלמד אותם איך ללמוד, איך להתנהג ואיך להצליח בחיים."

זה בדיוק מה שאנחנו עושים עם הילדים,  אנחנו מלמדים אותם כלים בסיסיים  לחיים. כל ילד צריך שפה עשירה כדי שיוכל לבטא את עצמו, הוא צריך לדעת איך ללמוד נכון ואיך לתקשר עם אחרים בצורה טובה ועם ביטחון וגם איך לקחת אחריות על חייו.

כשהוא לומד את הכלים האלו – זה הופך אותו לרגוע,  מאושר, שמח וחברותי יותר. זה מבטיח שיהיו לו את היסודות להצלחה בחיים.

בכל יום מגיעים אלינו למרכז 'העוצמה בחינוך' ילדים שלומדים להצליח.

ילדים שאובחנו עם הפרעות קשב וריכוז, לקויות למידה, בעיות רגשיות, דיסלקציה ודיסקלקוליה – מגיעים  כדי ללמוד להתמודד ולהתגבר  על הקשיים ולהצליח בלי כדורים.

בנוסף, בכל יום מגיעים אלינו הורים כדי לעבור הכשרת הורים מעשית. הם לומדים ומתאמנים איך להיות הורים מיומנים וסבלניים, כאלו שיודעים ליצור בתים רגועים,  עם תקשורת טובה ולגדל ילדים שמחים, מצליחים  ובטוחים בעצמם.

בכל יום מגיעים אלינו גם מורים ומאמנים כדי ללמוד את השיטה – ואז להפיץ אותה הלאה.

במסגרת הפעילות של 'העוצמה בחינוך' אבירם מעביר גם הכשרות מיוחדות למורים בבתי הספר. הכשרות שמלמדות את המורים איך להשיג שיתוף פעולה מהתלמידים, איך להגביר את המוטיבציה בכיתות ואיך להתגבר על בעיות משמעת ולהוביל את התלמידים ללמידה מוצלחת.

ובנוסף לכל אלו פיתח אבירם את שיטת 'גאון בחשבון'. שיטה שבה הוא מראה איך מלמדים כל נושא בחשבון בצורה פשוטה ומובנת ויישומית לחיים בדרך שכל תלמיד יכול לתפוס בקלות.

"אנחנו חייבים להיות מיומנוים בגידול וחינוך הילדים שלנו– זה המקצוע החשוב ביותר בחברה וכדאי שנעשה עבודה טובה."

אבירם בחדשות ערוץ 2:
צכיך לשים את הסרטון של תבונה בחדשות ערוץ 2 ולשנות את השקופית אחרי הסרטון – לאבירם היכל העוצמה בחינוך.
אבירם אצל בן כספית:
כנ"ל עם זה של בן כספית
אבירם בחדשות בארצות הברית:
וזה של אבירם בחדשות בארצות הברית

הצוות המקצועי שלנו

אף אחד לא עושה את זה יותר טוב. בואו להכיר את הצוות שלנו, הניסיון שלנו, והאסטרטגיה שלנו. שילוב זה הוביל לעבודות מדהימות שעשינו עבור המותגים המובילים בשוק.

שי ישראלי

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית מוסן מנת. להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורך. גולר מונפרר סוברט 

משה נדב

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית מוסן מנת. להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורך. גולר מונפרר סוברט 

חן ליאור

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית מוסן מנת. להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורך. גולר מונפרר סוברט